Na dobry początek

Witam na moim programistycznym blogu 🙂

W końcu nadeszła wiekopomna chwila założenia pierwszego bloga. Myśl o jego stworzeniu już od dawna chodziła mi po głowie, ale z braku czasu i nadmiaru różnych innych obowiązków odkładałem ją w czasie, aż do dzisiejszego popołudnia.

Chciałbym już na samym początku zaznaczyć, że treści, które będę tu publikował wiążą się stricte z moją pasją do programowania i zdobywanym z każdym kolejnym projektem doświadczeniem w tej dziedzinie. Wiem jak trudne są pierwsze kroki w programowaniu a jednocześnie jak istotna jest znajomość coraz to nowych i bardziej zaawansowanych technologii, które tworzone są, aby ułatwić nam życie, dlatego będę publikował artykuły o różnym stopniu zaawansowania i pisane zrozumiałym językiem, tak aby każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.

Już niebawem będziecie mogli poczytać o technologiach związanych z tworzeniem aplikacji na Facebook’u, tworzeniem optymalnego kodu w PHP, pisaniu skryptów JavaScript z wykorzystaniem różnych przydatnych dodatków i wiele innych…

Zachęcam do zadawania pytań w komentarzach i przez formularz znajdujący się na stronie, jak również do zgłaszania propozycji i uwag co do publikowanych treści, które mogłyby mi pomóc poprawić ich jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *